Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | �leti�im | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap S�k Kullan�lanlar Ekle 18-04-2021
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Siyaset > Hürriyet, Vatan Partisini ziyaret etti
 
Hürriyet, Vatan Partisini ziyaret etti

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet referandum sonrasında teşekkür ziyaretlerine devam ediyor. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 30-04-2017 - 13:35

 

TBMM Başkanlık Divanı Kâtip üyesi ve CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet referandumda ‘Hayır’ tercihine destek olan partilere teşekkür ziyaretlerine devam ediyor. Milletvekili Hürriyet ve beraberindeki İzmit ilçe Başkanlığı Yöneticileri Ali Kuzu ve Hakan Çakar; Vatan Partisi Kocaeli İl Başkanı Salih Vedat Olguntürk ve yönetimini ziyaret etti. 

BİRLİKTELİĞİN DEVAMINA İHTİYACIMIZ VAR

Vatan Partisini Kocaeli İl Başkanlığını ziyaret eden CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet ziyarette yaptığı konuşmada, “Uyum yasaları geldiğinde insanlar ne olduğunu ve nasıl bir duvara tosladığımızı anlayacak. Mecliste bizim dışımızda parti kalmadı. Aktif muhalefet alanında biz varız ama ne yazık ki sayımız yetmiyor. İşimiz hiç kolay değil ama mücadeleyi bırakmayacağız. 2019 yerel seçimleri çok önemli. Yereli almadan da geneli almak mümkün değildir. İnsanların sağ sol demeden ilk defa aynı tarafta yer alması bizim için çok kıymetli. Siyasetin bundan sonraki sürecinde böyle birlikteliklere ihtiyacı var. Bu birlikteliği siyasetin pek çok alanındaki işlerliğini sürdürmek çok önemli” dedi.

İÇLERİNDEKİ KAVGA İPLERİNİ ÇEKECEK 

Açıklamalarına devam eden Kocaeli Milletvekili Hürriyet referandumda alınan yüzde 51 AKP için kötü bir sonuç olduğunu dile getirerek, “Eğer yüzde 60’larda oy alsalardı baskın seçim yapacaklardı. AKP’de temizlik adı altında büyük bir kavga var ve bu kavga onların ipini çekecektir. İnsanlar kendi arasında doğal propaganda yaptı. Anayasanın hayır gerekçelerini her kesim kendi arasında olduğu gibi karşı cenahı ile de tartışmaya başladı. Adalet ve hakkaniyet kuralları çerçevesinde bu tartışmalar devam etmeli” dedi. Vatan Partisi Kocaeli İl Başkanı Salih Vedat Olguntürk ise, “Evet hayır kamplaşmasının sona ermesini istiyoruz. Neden evet dediğini bilmeyen insanlar gerçekleri elbet göreceklerdir. Bizler 2019’da Erdoğan’ın başkan seçilemeyeceğine inanıyoruz” dedi.


 
Etiketler :
Hürriyet - - Vatan - Partisini - ziyaret - etti -
30-04-2017
Siyaset
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Nazım ÇELİK
BİM, A101 ve ŞOK…
 
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi