Kocaman'dan Dursun'a veda programı
Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, İç İşleri Bakanlığı bünyesine ataması yapılan Kartepe Kaymakamı Tuncay Dursun'a veda programı düzenledi.
16-08-2019

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Nüfus ve Vatandaşlık Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığına atanan, Kartepe Kaymakamı Tuncay Dursun'a veda programı düzenledi. Program sonunda Kartepe Belediye Başkanı Kocaman, Kartepe'ye yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederken, yeni görevinde başarılar temennisiyle Kartepe Kaymakamı Dursun’a plaket verdi. 
 
 
GENİŞ KATILIM
 
Kartepe Belediye Başkanı Kocaman’ın ev sahipliğinde düzenlenen programa Kartepe Kaymakamı Tuncay Dursun, İlçe Emniyet Müdürü Adnan Aksakal, İlçe Müftüsü Mustafa Nurgün, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Demir, İlçe Sağlık Müdürü Harun Arslan, AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, MHP İlçe Başkanı Murat Kalender, İyi Parti İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel, Kartepe Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Türker, Kartepe Mevcut Muhtarlar Derneği Başkanı Mete Karakuş, belediye başkan yardımcıları, muhtarlar ve kaymakamlık personeli katıldı. 
 
ABİ-KARDEŞ İLİŞKİSİ İÇERİSİNDE ÇALIŞTIK
 
Programda konuşan Belediye Başkanı Kocaman “Kaymakamımızın görev değişikliği münasebetiyle bir araya geldik. Yeni görevinde başarılar diliyorum. Uyum içerisinde, abi-kardeş ilişkisi içerisinde çalıştık. Yolunun bahtının açık olmasını diliyorum. Kartepe’de çok güzel bir aileyiz. Makamlar mevkiler gelip geçicidir. Bulunduğumuz yerlerde en iyi şekilde hizmet etmek önemlidir. Devlet işlerinde devamlılık esastır. Bundan sonra da dostluk ilişkilerimiz bakidir. Yeni görevinde Allah mahcup etmesin” dedi.
 
KARTEPE’NİN FAHRİ HEMŞEHRİSİYİM
 
Kartepe Kaymakamı Tuncay Dursun ise “Son iki senedir burada görev yaptık. Birlik ve beraberlik içerisinde Kartepemize hizmet ettik. Kartepe’de huzur içerisinde çalıştık. Önceden de burayı biliyordum. Ancak burada görev yapmak ayrı bir gurur kaynağıdır. Kartepe ülkemizin tanıdığı bir yer olmaya başladı. Dünya genelinde adından söz ettireceğine inanıyorum. Sizlerden biri olarak görev yaptık. Herkese kapımız sonuna kadar açıktır. Kartepe’nin fahri hemşehrisiyim. Ankara’da Kartepe’yi temsil edeceğim. Bu veda değildir. Gönüllerde birlikteliğimiz bakidir. Belediye Başkanımız Kocaman olmak üzere tüm paydaşlarımızla uyum içerisinde görev yaptık. Kartepe’nin geleceğinin çok güzel olacağına inanıyorum. Benden yana haklarım helal olsun. Sizlerde haklarınızı helal edin” açıklamasında bulundu. Konuşmalar sonrasında Kaymakam Dursun’a hediyeler verildi.