Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | �leti�im | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap S�k Kullan�lanlar Ekle 18-04-2021
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Siyaset > İYİ Parti Körfez’de Türkiye'de bir ilk
 
İYİ Parti Körfez’de Türkiye'de bir ilk

İYİ Parti Körfez İlçe Kadın Politikalarından Sorumlu Başkan Aynur Vergili “Kadın İletişim Masası” adıyla ülke genelinde bir ilke imza atarak, önemli bir projeyi hayata geçirdi. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 25-02-2021 - 11:51

 

İlk kez Körfez’de uygulanacak olan proje ile kadınların sorunları dinlenecek, çözüm yolları aranacak, birlik ve beraberlik içinde, 'kadın gücü' hakkında fikir alış verişi gerçekleştirilecek. Körfez İlçe Kadın Politikaları olarak Halkla İlişkiler birimi kurarak, çalışmalara başladıkları ve bu birimin başına ise İlkay Çetinkaya'yı getirdiklerini belirttiler. 
 
Projenin tanıtımı için bir araya gelen Körfez İlçe Kadın Politikalarından Sorumlu Başkanı Aynur Vergili ve yönetimi, ilçe binasında İl Kadın Politikalar Sorumlu Başkanı Pelin Döngel ile bir araya geldiler. Yeni projenin tanıtımı büyük bir heyecanla yapılırken, bu çalışmanın İYİ Parti’ye olan inanç ve güveni arttıracağı, Körfez’in kadınların sesi olarak ilk başlatacağı belirtildi.
 
 
Projenin tanıtım sunumunu yapan Aynur Vergili, “Kadın İletişim Masası 17 Mart 2021 gününden itibaren devreye girecek. Hafta içi her Çarşamba günü saat 12.00 ile 17.00 arasında kadınların sorunları ve dertleri dinlenecek. Tespit edilen konular için çözüm yolları aranacak ve bu proje ile partimiz dertlerini kimseye açamayan kadınlarımız için çözüm ve umut kapısı olacaktır” dedi.
 
Çok beğenilen ve ülke genelinde ilk olan projenin, Körfez’den sonra 12 ilçe de uygulanmaya başlayacağı belirtildi. Toplantıda ayrıca, Kadın Politikalarından Sorumlu Başkanlık bünyesinde Halkla İlişkiler Birimi kurulduğu ve başkanlığına da İlkay Çetinkaya’nın getirildiği açıklandı. Örnek projenin de bu birim tarafından yürütüleceği açıklandı.
 
Pano hazırlandı
 
Saha çalışmalarında ağırlıklarını hissettirmeye başlayan İYİ Partili kadınlar, yönetim ve görev dağılımı, oluşturulan birimleri gösteren 30 kişilik yönetimden oluşan resimli pano hazırladılar ve bunu toplantıya katılan İlçe Başkanı Cahit Sürüm’e teslim ettiler. Panoyla birlikte, yönetim tarafından partiye kazandırılan 30 yeni üyenin formları da teslim edildi.


 
Etiketler :
İYİ - Parti - Körfez’de - Türkiye'de - bir - ilk -
25-02-2021
Siyaset
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Nazım ÇELİK
BİM, A101 ve ŞOK…
 
EN ÇOK OKUNANLAR
   
EN ÇOK YORUMLANANLAR
   
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi