Untitled Document
Sondakika >> Reklam | Künye | İletişim | Sitene Ekle
 
Kullanıcı Adı Şifre
Yeni Üye
Anasayfa Yap Sık Kullanılanlar Ekle 06-06-2020
ANASAYFA
Gündem Siyaset Kadın Eğitim Spor Polis & Adliye Sağlık Yerin Kulağı Var Magazin İş Dünyası Medya Ekonomi
Ana Sayfa  > Siyaset > Sizi adam yerine koydum!
 
Sizi adam yerine koydum!

Yeniden Refah Partisi Dilovası İlçe Başkanı Ercan Oğuz’dan Diliskelesi mahallesinde günlerdir yaşanan kokuya dikkat çekmek ve seslerini ilgili makamlara duyurmak için eylem yapan vatandaşları azarlayan başkana sert tepki gösterdi. ...

FaceBook ta paylaş
Ekleme Tarihi : 14-10-2019 - 10:22

 

TEPKİLER DİNMİYOR
 
İlçede kokunun kaynağı olan arıtma tesisi önünde eylem yapan vatandaşlara Dilovası İlçe Belediye Başkanı Hamza Şayir tarafından “ lan sizi adam yerine koydum elinizi sıkıyorum” ifadelerine tepkiler dinmiyor.
 
PROVAKATİF ÇIKIŞLARDAN UZAK DURSUN
 
Yeniden Refah Partisi Dilovası İlçe Başkanı Ercan Oğuz dün yaşanan olayla ilgili açıklamalarda bulundu. Ercan Oğuz “ dün akşam mahalleyi ciddi anlamda rahatsız eden kokuya tepki göstermek için arıtma tesisinde toplanan mahalle sakinlerine destek vermek için ilçe yönetici arkadaşlarımızın katıldığı eylemde Belediye Başkanımız Sayın Hamza Şayir’in vatandaşlara sarf ettiği yakışıksız ifadeleri kınıyorum. Bulundukları makamdan aldıkları güçle insanları sindireceklerini sananlar büyük bir yanılgı içindeler. Sayın Hamza Şayir’den sıklıkla başvurduğu bu tür kışkırtıcı, provakatif çıkışlardan uzak durmasını rica ediyorum. Bu tür çıkışlarla belki ulusal gündeme gelebilirsiniz ama Dilovası gündeminde dibe vurursunuz.
 
BUMU GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ?
 
İlçemizdeki kardeşlik havasını kimsenin bozmaya hakkı yok, siyasi görüşlerimiz ne olursa olsun insanları ötekileştirmeye kimsenin hakkı yok. Bir yerlere şirin görünmek için Dilovası halkına kimse haddini bildirmeye kalkışmasın. Unutmayınki sizi o makama getiren “lan” dediğiniz Dilovası halkı. Hamza Başkan Gönül belediyeciliğini yanlış anlamış olmalı, gönül kırarak mı belediyecilik yapacaksınız? İlçe halkının bu masum haklı tepkisine bu tavrınız neden? Bırakın bu yapmacık “Ali Kıran Baş Kesen” tavırlarını. Sizin ifadenizle biz birbirimizi çok iyi tanıyoruz. Bu tavrınızla sosyal medyada şirin pozlarınızın bir senaryo olduğunu ilçe halkı anlamış oldu. Yaşanan kokuyla alakalı kanunlar çerçevesinde atılacak her adımda Yeniden Refah Partisi olarak Diliskelesi Mahallesi sakinlerinin yanlarında olacağımızı tekrar belirtmek isterim” dedi.


 
Etiketler :
Sizi - adam - yerine - koydum! -
14-10-2019
Siyaset
0 Yorum
Haberi Yazdır
 
Untitled Document

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FACEBOOK'TA TAKİP ET
 
 
KÖŞE YAZILARI
 
Nazım ÇELİK
Normalleşemiyoruz!
 
EN ÇOK OKUNANLAR
 
 
EN ÇOK YORUMLANANLAR
 
 
ANKET
 
 
HAVA DURUMU
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Untitled Document
Tasarım ve Yazılım
Taha Medya
Gündem   Siyaset   Kadın   Eğitim   Spor   Polis & Adliye   Sağlık   Yerin Kulağı Var   Magazin   İş Dünyası   Medya   Ekonomi